Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія – це розділ стоматології, що включає порфілактику і лікування карієсу, некірозних поразок, а також захворювання пародону і слизової оболонки порожнини рота.

Стоматологія лікаря Карпець у місті Суми забезпечує безболісне лікування із застосуванням сучасних анестетиків та суворого дотримання стерильності (завжди лише одноразові інструменти).

Сучасне лікування зубів – запорука того, що пацієнт буде здоровим а його посмішка – бездоганною. Наша стоматологія користується відмінною репутацією в місті Суми.

Якісне лікування зубів, не секрет, що залежить від професіоналізму лікаря і, застосовуваних пломбувальних матеріалів. У нашій клініці найбільш поширена послуга є лікування карієсу і реставрація зубів. Застосування сучасних фотокомпозітних матеріалів дозволяє лікарям гарантовано забезпечити довгостроковий і якісний результат лікування, і дозволяє при пломбуванні каріозних порожнин максимально зберігати тверді тканини зубів.

Наші досвідчені лікарі – справжні професіонали своєї справи. У своїй роботі ми завжди використовуємо сучасні стоматологічні матеріали та методики лікування.

Україна, м Суми, пр-т Шевченка, 11

+38 (099) 36-81-227,