Технології

Наконечники MG Dental

Наконечники фірми MG Dental забезпечують комфорт для лікаря, низький рівень шуму і знижують больові відчуття для пацієнтів. Спеціальні розпилювачі забезпечують належне охолодження і захищають зуба від перегріву.

Автоклав MIZMA

Автоклави від компанії MIZMA забезпечують надійний захист для наших пацієнтів, адже ця компанія більше 40-а років займається Стерилізаційне обладнання. Наш стоматологічний інструментарій стерилізується і зберігається в спеціальних крафт пакетах, непроникні для бактерій і вірусів. Стерильність інструментів в них зберігається до 6 місяців.

Матеріали для реставрації

Фотополімерні матеріали Tokuyama, адгезивна система Prime & Bond Universal – вибір стоматологів всього світу.

Великий відсоток в нашій практиці займає пряма реставрація фотополімерними матеріалами. Для якісного виконання щоденних маніпуляцій ми використовуємо тільки кращі фотополімерні матеріали та адгезивні системи. Матеріали Tokuyama з їх міцністю, довговічністю і прекрасною полірованого роблять цей матеріал найкращим в своєму класі. Адгезивная система Prime & Bond Universal сучасний матеріал забезпечує надійну склейку реставрації з тканинами зуба.

Содоструй EMS Air-flow

Содоструйний наконечник швейцарської фірми EMS – Air-flow разом з оригінальними порошками знижують больові відчуття для пацієнтів під час проведення гігієни порожнини рота. За рахунок використання оригінальних порошків якість чищення підвищується а час проведення процедури знижується.

Радіовізіограф FONA CDR Elite

Завдяки радіовізіографи FONA, ми можемо отримати всю діагностичну інформацію про елементи вашої зубощелепної системи і виявити захворювання на початковій стадії. Цифрова технологія радиовизиографа знижує променеве навантаження до мінімуму, не втрачаючи якості дослідження. Так що його можна використовувати навіть самим маленьким пацієнтам.

Оригінальні комплектуючі Megagen

У нашій клініці для протезування на імплантатах використовуються тільки оригінальні комплектуючі компанії Megagen. Компанія має більш ніж 16-річний досвід виготовлення зубних імплантатів.

Україна, м Суми, пр-т Шевченка, 11

+38 (099) 36-81-227,