Дитяча стоматологія

Стоматологія. Стоматолог. На жаль, у деяких людей ці слова і зараз викликають неприємні спогади з дитинства, ассоціюються з болем, сльозами і страхом. Ось такою, на жаль, часто була стоматологія в минулому. Сьогодні ж – стоматологія це веселі і радісні діти, які з великим задоволенням ідуть на прийом до стоматолога як до друга.

У нашій стоматології створені всі умови для дітей. Спеціально навчені лікарі практично завжди знаходять психологічний контакт з дітьми. Лікарі працюють і з батьками. Прийом дитини проходить у теплій та товариській обстановці.

Для дітей у нас проводяться профілактичні огляди, лікування зубів молочного та постійного прикусу, проводиться герметизація фісур постійних зубів, протезування, лікування стоматитів та інших захворювань слизової оболонки порожнини рота.

Багато уваги ми приділяємо профілактиці стоматологічних захворюваннях у дітей. Досвідчені фахівці підберуть Вам та Вашій дитині за необхідності засоби місцевої та загольної профілактики стоматологічних захворювань, обов’язково проконтролюють результат проведеного лікування.

Ми завжди піклуємося про своїх пацієнтів. Для дітей проводяться уроки гігієни та інші заходи, які сприяють вихованню правил особистої гігієни та здорового способу життя, дітки із задоволенням цьому вчаться.

Ведіть дітей до стоматолога чим раніше, тим краще.

Україна, м Суми, пр-т Шевченка, 11

+38 (099) 36-81-227,